O spółce
O spółce

O spółce

Satis Group Spółka Akcyjna to technologiczną grupę kapitałową spółek działających w innowacyjnych segmentach gospodarki. W październiku 2007 roku akcje spółki zostały wprowadzone na rynek New Connect, a w kwietnia 2011 roku firma notowane na głównym parkiecie tej giełdy.

Obecnie Grupa koncentruje się na 3 segmentach:
– systemy IT do kompleksowego zarządzania i optymalizacji procesów w firmach korzystających z floty samochodowej
– technologie w zakresie leczenia niepłodności
– innowacyjne rozwiązania w zakresie pielęgnacji skóry i diagnostyki zmian przednowotworowych skóry

Głównymi aktywami Satis Group są:

Satis GPS, w którym koncentruje się działalność w zakresie tworzenia systemów IT do kompleksowego zarządzania i optymalizacji procesów w firmach posiadających pracowników mobilnych korzystających z firmowej floty samochodowej. SATIS GPS jest producentem rozwiązań informatycznych, które od ponad 10 lat pomagają Klientom polskich i światowych marek w osiąganiu większej rentowności poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań IT.

INVO Bioscience Inc, notowana na NASDAQ, spółka będącą autorem technologii INVOcell®, pierwszego systemu do inkubacji wewnątrzpochwowej (IVC) dopuszczonego przez FDA w Stanach Zjednoczonych. Jest to nowatorskie urządzenie i procedura zapewniająca bardziej naturalne, bezpieczne, skuteczne i tańsze leczenie niepłodności. Urządzenie INVOcell oraz Procedura INVO® stanowią alternatywę dla tradycyjnych metod leczenia niepłodności, takich jak inseminacja domaciczna (IUI) i zapłodnienie in vitro (IVF). Obecnie Satis Group posiada 2,3% w amerykańskiej spółce i zamierza rozpocząć współpracę strategiczną na rynku Europy Środkowo – Wschodniej.

Myneviskin, spółka która realizuje projekt badawczo-rozwojowy, którego celem jest opracowanie funkcjonalnej aplikacji połączonej ze skanerem wraz ze zbiorem materiałów edukacyjnych i instruktażowych, która pozwoli na kontakt pacjenta z lekarzem, a także umożliwi wstępną diagnostykę różnych form i odmian złośliwych nowotworów, a także zmian skórnych na podstawie charakterystycznych cech znamion. Pomysłodawcą skanera oraz założycielem spółki jest Yulianna Yussef, blogerka oraz influencerka znana na całym świecie poprzez dziesiątki artykułów opisujących jej życie ze znamionami na skórze. Yulianna Yussef jest również autorką linii naturalnych kremów z filtrem przeciwsłonecznym, w której 100% udziałowcem ma być docelowo Myneviskin