Władze spółki
Władze spółki

Władze spółki

Jan Karaszewski – Prezes Zarządu

Przedsiębiorca i inwestor giełdowy. Od 2006 roku związany z Giełdą Papierów Wartościowych i NYSE. Akcjonariusz i członek organów kilkunastu spółek w tym notowanych na GPW i NewConnect. W zarządzanych i nadzorowanych spółkach zatrudnia ponad 400 osób. Zaangażowany w działalność charytatywną i filantropijną m.in. poprzez Chopin Foundation oraz The American Institute of Polish Culture.

Paweł Sobków – Przewodniczący Rady Nadzorczej

Od 20 lat związany z rynkiem kapitałowym. Posiada wieloletnie doświadczenie menedżerskie oraz transakcyjne. Chef Executive Officer Pinewood Holdings, operatora BitBay. Zasiadał we władzach Ruch SA, Bakalland SA, ZM Henryk Kania, Hawe SA, Inovo Venture Fund. Tworzył strategie budowania wartości przedsiębiorstw, odpowiadał za akwizycje, inwestycje i controlling. Organizował finansowanie i prowadził zagraniczne projekty o wartości kilkuset milionów złotych m.in. na terenie Węgier, Rosji i Tajlandii.

Michał Krzyżanowski – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Skuteczny i ceniony Menadżer. Prezes, Członek Zarządu i Członek Rad Nadzorczych, Dyrektor Finansowy w dużych spółkach kapitałowych, publicznych oraz spółkach w upadłości układowej. Posiada wieloletnie doświadczenie w kompleksowym zarządzaniu firmą, szczególnie w zakresie finansów i administracji. Osiągał liczne sukcesy w przeprowadzaniu zmian organizacyjnych i procesów restrukturyzacyjnych. Specjalizuje się w wyznaczaniu celów i misji firm.

Natalia Gołębiowska – Sekretarz Rady Nadzorczej

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia relacji inwestorskich i funkcjonowania rynku kapitałowego. W karierze zawodowej była odpowiedzialna za nadzór właścielskich kilkudziesięciu spółek, w tym także spółek publicznych. Specjalistka w zakresie prawa korporacyjnego oraz wykonywania obowiązków informacyjnych. Członek Rad Nadzorczych w wielu spółkach publicznych. Specjalizuje się w obsłudze podmiotów w branży IT.

Paweł Majtkowski – Członek Rady Nadzorczej

Jest uznanym ekspertem rynków finansowych z dużym doświadczeniem jako analityk w instytucjach finansowych. Był głównym analitykiem m.in. w Aviva – Centrum Finansów, Expander Advisors, Finamo i Poczcie Polskiej. Jest też jednym z najczęściej cytowanych ekspertów w dziedzinie gospodarki i rynków finansowych w Polsce. Do 2019 roku był Dyrektorem Finansowym w Mennica Metale Sp. z o.o. Od 2021 roku piastuje stanowisko Analityka w eToro – międzynarodowej platformie inwestycyjnej.

Marcin Hańczaruk – Członek Rady Nadzorczej

Posiada 20-letnie doświadczenie w projektach globalnych i międzynarodowych związanych ze strategią, wdrażaniem zmian i rozwijaniem liderów. Prowadził różnorodne zespoły a także całe organizacje w wiodących międzynarodowych firmach i koncernach: Bristol-Myers Squibb, Schering Plough, Ferring, Amgen. Od 2016 Prezes polsko-amerykańskiej Fundacji Alliance for Innovation działającej na rzecz rozwoju innowacji poprzez współpracę pomiędzy Polską i USA.